O NÁS

Profil společnosti

president2-min

Společnost Twin Lotus Co., Ltd. byla založena roku 1977 jako malý obchod zabývající se prodejem čistě přírodních produktů.  Společnost od začátku klade vysoké nároky na kvalitu produktů a výrobního procesu. Twin Lotus si tak získala v krátkém čase velké obliby u zákazníků.

Po takovémto úspěšném začátku se pan Dr. Boonkij Leerertphant rozhodl, že své produkty musí dostat do povědomí široké veřejnosti. Věděl, že jak si výrobky Twin Lotus získali zákazníky místního trhu, mají vysoký potenciál uspět i u zákazníků z ostatních krajin světa, protože doposud nebylo možné koupit žádnou tak kvalitní a čistě přírodní zubní pastu. Dr. Leerertphant vypracoval kompletní marketingový a obchodní plán, expandoval dále do světa a naplnil tak svoje vize.

V současné době je společnost Twin Lotus velmi úspěšná. Pokrývá velkou část krajin Asie, Středního východu a postupně expanduje také do Evropy. Společnost dnes zaměstnává více než 350 zaměstnanců. Její výrobní haly a laboratoře se rozkládají na ploše 11 200 m2 a využívají ty nejmodernější přístroje z Německa, které jsou kontrolované digitálním počítačovým systémem.

Výroba

Naše produkty se vyrábějí  v moderních laboratořích, které splňují standardy GMP (Good manufacturing...

Výzkum a vývoj

30 let jsme pečlivě vývíjeli směs z těch nejlepších surovin, abychom Vám nabídli ty nejkvalitnější p...

Vyjádření prezidenta

„Podnikat s přírodními produkty jsem začal již v roce 1977 a dodnes si pamatuji, jaký těžký a namá...

Ocenění a Certifikáty

Twin Lotus Active Charcoal Protokol o zkoušce Twin Lotus Fresh & CoolProtokol o zkouš...

Partneři

medicína 21. století      ...